Tradycyjna wizyta "Biało-niebieskiego Mikołaja" wnosi radość do życia dzieci potrzebujących

Podobnie jak co roku, 6 grudnia, odbyła się kolejna, dwudziesta pierwsza edycja akcji „Biało-niebieski Mikołaj”. To tradycyjne wydarzenie zapewnia radość i uśmiech na twarzach wielu dzieci w trudnej sytuacji życiowej. W tegorocznym obchodzie, postać Mikołaja, ubrana w szalik w biało-niebieskie barwy, w towarzystwie swoich pomocników, odwiedziła oddział pediatryczny w lokalnym szpitalu w Kołobrzegu. Nie tylko tam zagościł duch świąt – także jeden z domów interwencyjnego pogotowia rodzinnego mógł cieszyć się jego wizytą.

Radosne świętowanie nie ominęło żadnego dziecka. Wszystko razem, Mikołaj i jego pomocnicy rozdali kilkadziesiąt prezentów. Najwięcej szczęścia przyniosła ta tradycyjna wizyta najmłodszym mieszkańcom domu pogotowia przy ulicy Akacjowej. Byli oni najbardziej podekscytowani spotkaniem z tajemniczą postacią o długiej siwej brodzie.

„Bycie kibicem to nie tylko kwestia obecności na stadionie. To też zaangażowanie w działania spoza murów sportowej areny. Dlatego, między innymi, każdego roku 6 grudnia, z radością spełniamy nasz obowiązek” – podkreśla jeden z fanów kołobrzeskiej Kotwicy, wyraźnie dumny z uczestnictwa w tej ważnej inicjatywie.