Tragiczne zdarzenie drogowe w Koszalinie: poszukiwani świadkowie

Dnia 11 sierpnia 2023, na ulicy Mazowieckiego w Koszalinie, miało miejsce dramatyczne zdarzenie drogowe. Samochód i motocykl zderzyły się ze sobą, co niestety doprowadziło do śmierci osoby kierującej dwukołowym pojazdem. W trosce o kompleksowe wyjaśnienie okoliczności tego tragicznego wypadku, policja poszukuje osób, które były bezpośrednimi świadkami tego zdarzenia.

Jak informuje nadkomisarz Monika Kosiec, pełniąca funkcję oficera prasowego Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie, postępowanie dotyczące tej sprawy jest prowadzone pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Koszalinie. Każda drobna informacja może okazać się kluczowa dla prawidłowego przebiegu śledztwa.

W szczególności, policja poszukuje osób, które jechały bezpośrednio za motocyklem marki Kawasaki Classic w momencie zdarzenia. Również te osoby, które mogły być wyprzedzane przez ten motocykl są proszone o kontakt. Dodatkowo, istotna jest dla funkcjonariuszy informacja na temat kobiety, która na miejscu wypadku identyfikowała się jako medyk lub lekarz.

W zdarzeniu uczestniczyli kierowcy dwóch pojazdów: samochodu Toyota Corolla Verso oraz motocykla Kawasaki Classic. Każda informacja może pomóc w pełnym ustaleniu przebiegu tej tragicznej sytuacji.