Wzmożone poszukiwania zaginionego psa w rejonie Białogardu

W niedalekim sąsiedztwie miasta Białogard doszło do smutnego zdarzenia, jakim jest zgubienie się psa. Właściciele czworonoga za pośrednictwem naszej strony internetowej apelują o wsparcie w poszukiwaniach swojego ukochanego zwierzęcia.

Wydarzenie miało miejsce 4 października, w środę, zniknięcie psa zaobserwowano około godziny 16. Pies, który odpowiada na imię Roki, podczas spaceru w obszarze miejscowości Zbytki gdzieś się oddalił. Wydaje się, że najprawdopodobniej poszedł za jakąś dziką zwierzyną leśną – takie informacje przekazują nasi czytelnicy. Dodatkowym atutem w poszukiwaniach może być czerwona obroża, którą nosił Roki. Jest to pies o łagodnym usposobieniu.

Na podstawie ruchów psa można przypuszczać, że może on błąkać się w promieniu kilku miejscowości. Należą do nich: Gąsków, Gruszewo, Sińce, Głodzino i Rąbinko.

Jeśli ktokolwiek zauważył gdziekolwiek Rokiego, niech niezwłocznie skontaktuje się z właścicielami pod numerem telefonu: 880 329 563. Za pomoc w odnalezieniu psa właściciele zapowiadają nagrodę.