Wypadek na skrzyżowaniu ulicy Kolejowej i drogi krajowej 11 – dwie osoby potrącone, jeden pas ruchu zablokowany

Niespełna godzinę przed południem na skrzyżowaniu ulicy Kolejowej i drogi krajowej numer 11, w pobliżu supermarketu Polo, doszło do kolizji pomiędzy dwoma samochodami. Według wstępnych informacji wynika, że osoba kierująca pojazdem BMW jest odpowiedzialna za ten incydent. Zostało ustalone, że wymusiła pierwszeństwo podczas włączania się do ruchu z ulicy Kolejowej, co doprowadziło do zderzenia z prawidłowo poruszającym się pojazdem marki Citroen.

BMW było obsługiwane przez dwóch obywateli Niemiec i ich samochód został uderzony w boczną część. Natomiast Citroen, który miał rozbite przednie części, był prowadzony przez osobę potrzebującą medycznej interwencji po tym nieszczęśliwym zdarzeniu. Początkowo pomocy udzielili mu strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej z Kukinii, którzy później przekazali go do opieki ratowników medycznych obsługujących karetkę pogotowia. Na miejsce przybyli również strażacy z Kołobrzegu.

Na skutek wypadku jeden pas ruchu na miejscu zdarzenia został zablokowany. Informacje dotyczące tego incydentu zostaną zaktualizowane, jak tylko otrzymamy więcej danych.

Osoba kierująca Citroenem została przekazana do szpitala w celu przeprowadzenia dalszych badań. Zostało potwierdzone, że obaj kierowcy byli trzeźwi podczas tego nieszczęśliwego zdarzenia.