Wielkim krokiem do świata jazzu z Kołobrzeskiego Mini Studia Jazzowego

Pod batutą saksofonisty Czesława Zdrojewskiego, Kołobrzeskie Mini Studio Jazzowe rozpoczyna serię jazzowych jam sessions. Uczestnictwo w tym muzycznym wydarzeniu jest otwarte dla wszystkich instrumentalistów i wokalistów z regionu, których dusza pulsuje rytmami jazzu.

Laboratorium Kultury z radością zaprasza wszystkich, dla których jazz jest sercem muzyki, do dołączenia i podzielenia się swoją pasją. Wydarzenie to jest dostępne dla każdego, kto chce cieszyć się niepowtarzalnymi dźwiękami, a co najważniejsze, wstęp na nie jest bezpłatny.

Jam sessions są prowadzone przez utalentowanego multiinstrumentalistę Czesława Zdrojewskiego. Jego umiejętności obejmują grę na saksofonie, flecie poprzecznym oraz gitarach. Jest pedagogiem o międzynarodowym uznanie, będąc Licentiate of the London College of Music oraz absolwentem PSM II stopnia w klasie saksofonu. W swojej karierze miał okazję dzielić scenę i nagrywać z wieloma znakomitymi artystami zarówno w Polsce, jak i za granicą – między innymi z Krystyną Prońko, Henrykiem Miśkiewiczem, Rowanem J Parkerem oraz Julianem Sanchezem.

Zdrojewski może również poszczycić się byciem członkiem Big-Bandu Koszalin, który działał pod kierownictwem prof. Leszka Kułakowskiego z Katedry Jazzu i Muzyki Estradowej Akademii Muzycznej w Gdańsku.