Parki rozrywki w okolicy miejscowości Sianożęty

Sianożęty znajdują się bardzo blisko Ustronia Morskiego. Mała miejscowość z doskonale przygotowaną bazą noclegową. W Sianożętach, jak również w okolicznych miejscowościach, znaleźć można parki rozrywki, gdzie można fantastycznie spędzić czas. Zarówno, jeżeli mowa jest o osobach dorosłych, jak również dzieciach. Jakie miejsca warto wziąć pod uwagę?

Dobra zabawa w okolicach Sianożęt gwarantowana

Do wszystkich miejsc, jest doskonały dojazd. Najlepiej poruszać się własnym samochodem, ale można też wybrać rowery, czy też komunikację krajową. To właśnie dzięki temu będzie można dojechać do:

  • Park Rozrywki w Zieleniewie – idealna propozycja dla wszystkich osób, które kochają klimaty związane z Dzikim Zachodem. To właśnie tutaj można spotkać Indian, panny w XIX-wiecznych sukniach, kowbojów z charakterystycznymi kapeluszami. Dla zwiedzających została udostępniona karuzela dla odważnych kowbojów, plac zabaw, przejażdżki na koniu, labirynt i wiele innych rozrywek.
  • Western Park w Ustroniu Morskim – kolejne miejsce, gdzie można poczuć fantastyczny klimat Dzikiego Zachodu. Nie tylko można się tu doskonale bawić, ale również można się tu czegoś nauczyć. Kowboje chętnie oprowadzają po swoim królestwie, opowiadając ciekawe historie. Nie brakuje tu również miejsc, gdzie dzieci będą miały szansę na spożytkowanie swojej energii.
  • Bastion Wojskowy w Kołobrzegu, umiejscowiony przy wyjeździe na Koszalin. Idealne miejsce dla miłośników sprzętu pancernego. W bastionie znaleźć można m.in. samochody pancerne, transporty opancerzone, pływający transporter samobieżny, a także czołg T-55. Warto również przekonać się, jak smakują dania z kuchni polowej.